x

Prašymas priimti mokinį(-ę) į sostinės futbolo akademiją VYTIS

Visi laukeliai privalomi
Jūsų paraiška sėkmingai išsiųsta.

Futbolo akademijos istorija

Mūsų vertybės – nuolatos auganti ir tobulėjanti organizacija; kvalifikuoti, rūpestingi ir atsidavę savo darbui treneriai; sąžiningas, nuoširdus ir pagarbus tarpusavio bendravimas; saugi ir sveika aplinka visiems klubo nariams. Sostinės futbolo akademijos tikslas: Organizuoti tikslingą vaikų laisvalaikio užimtumą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, stiprinti socialinį atsparumą, ugdyti lyderio savybes, draugiškumą, tarpusavio pagarbą, kad susidomėjimas vaikų tarpe futbolu padėtų ugdyti ir tobulinti jų asmenybę visuomenėje skatinant sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą, siekti, kad kiekvienas vaikas lankantis futbolo treniruotes ateityje turėtų galimybę tapti profesionalu. Sostinės futbolo akademijos uždaviniai: 1. Ugdyti vaikų saviraišką, suteikti judėjimo džiaugsmą, gerinti vaikų fizinį pajėgumą, emocinį stabilumą ir stiprinti sveikatą. 2. Tobulinti futbolo žaidimo techniką ir taktiką. Dalyvauti futbolo varžybose ir turnyruose. 3. Užimti vaikus pozityvia, fizinį aktyvumą skatinančia veikla.

Siekti akademijos tikslų padeda stiprus motyvuotų trenerių kolektyvas ir aktyvi ugdytinių tėvų bendruomenė. Akademija savo veikloje ypatingą reikšmę teikia ne tik ugdymui, bet ir siekia suburti visus visuomenės narius, neabejingus futbolui ir akademijos vizijai, idėjoms ir vertybėms. Dėl šios priežasties akademija ypatingą dėmesį skiria ugdymui ne tik sporto aikštelėje tačiau ir už jos ribų.

Siekiant ugdymo(si) kokybės ir gerų rezultatų, trenerių asmeninėms savybėms ir profesinei kompetencijai skiriamas itin didelis dėmesys. Sostinės futbolo akademijoje Vytis dirba tik aukštos kvalifikacijos treneriai, kurie išmano darbo su vaikais ypatumus Akademijoje treniruotės vykdomos įvairaus vaikų amžiaus grupių intervale: nuo penkerių metų ikimokyklinio amžiaus grupių darželiuose iki vyresniųjų komandos kuri rungtyniauja U-19 Lietuvos čempionate.